Obec Čeľadince žiada občanov, ktorí nemajú vyrovnané záväzky na daniach voči obci, aby ich uhradili čo najskôr.

Obec Čeľadince zastúpená starostom obce podľa zákona č. 369/1990 Zb. o obecnom zriadení v znení neskorších predpisov a ako správcu dane podľa ustanovenia § 4 ods. 1 zákona č. 563/2009 Z. z. o správe daní (daňový poriadok) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „daňový poriadok“) v súvislosti so… Čítať viac

VÝRUB DREVÍN – kedy je potrebné žiadať o súhlas na výrub dreviny a kedy stačí iba ohlasovacia povinnosť?

V týchto prípadoch platí iba ohlasovacia povinnosť: Na stromy s obvodom kmeňa do 40 cm, meraným vo výške 130 cm nad zemou a krovité porasty s výmerou do 10 m2.Toto neplatí pre dreviny (stromy a kry) rastúce vo verejnej zeleni, alebo na cintorínoch. V prípade, že drevina je súčasťou verejnej zelene, alebo rastie na cintoríne, povolenie… Čítať viac

Žiadosť o nájomné byty

Chcete bývať moderne, ekologicky a umne? Radi Vás u nás v obci privítame. Ponúkame možnosť nájomného bývania v sociálnych bytoch, ktoré poskytujú komfort, vybavenie a byty voňajúce novotou…. Stačí vyplniť žiadosť, doručiť na obecný úrad a prvý krok k novému bývaniu máte za sebou.

Senioráda v Čeľadinciach

Srdečne Vás pozývame na Seniorádu – športové hry seniorov do Kultúrneho domu v Čeľadinciach. Ak máte chuť trochu rozhýbať svoje telo, porozprávať sa a zasúťažiť si s „rovesníkmi“ s DSS, stačí sa prihlásiť do 31.8.2022 na obecnom úrade a bude „hájiť farby“ našej obce. O celodenné občerstvenie a pitný režim je postarané.

Uskutočnila sa St 7.9 09:00

Všetky aktualityVšetky udalosti

Mobilná aplikácia

Stiahnite si mobilnú aplikáciu obce Čeľadince a dostaňte všetky novinky, upozornenia a dôležité oznamy do vrecka.

Čeľadince Google Play Čeľadince App Store
Viac o aplikácii

Najbližšie udalosti

V najbližšej budúcnosti nie sú naplánované žiadne udalosti.

Všetky udalosti

SMS rozhlas

Dôležité oznamy, pripomienky pre zber odpadu a udalosti a viac vám zašleme SMS-kou. Na odber sa prihlásite odoslaním formulára nižšie.

Chcete sa odhlásiť?

Ďakujeme, že ste sa prihlásili! Čoskoro dostanete overovací kód. Zadajte ho prosím kliknutím sem.

Odber noviniek

Pravidelné zhrnutie aktualít, dôležité oznamy, pripomienky pre zber odpadu a udalosti a viac vám zašleme e-mailom. Na odber sa prihlásite odoslaním formulára nižšie.

Chcete sa odhlásiť?

Ďakujeme za prihlásenie k odberu. Zaslali sme Vám email s potvrdzovacím kódom.